Jdi na obsah Jdi na menu

Betík - Beatus Fantazia Brown

22. 10. 2007
   

Obrazek   Náš krásný hnědáček se narodil 7.9.2006 po úspěšném zahraničním krytí (otec: Fallstaf le Papillon, matka: Happy Hilarete Braunkönigin). Jsme za něj moc vděční chovatelům manželům Faltejskovým.

    Domů jsme si hnědé klubíčko přivezli 9. listopadu ´06 a totálně se nám změnil život.....Největší obavy jsme měli z toho, jak štěndo přijme šéfka našeho klanu Amálka. Zhruba 3 dny jí trvalo vysvětlit tomu kudrnatému vetřelci, jak se má vlastně v novém domově chovat.....Od té doby se jejich vztah stále upevňuje a  sílí a my jsme v sedmém nebi, když se mu tu a tam Amálka láskyplně otře o kožíšek.

    Betulka je 100% sangvinik, který je od brzkého rána výborně naladěn, čekajíc s vrtícím ocáskem, jaké dobrodružství na něj ten den čeká… Dlouho se na něj zlobit je prakticky nemožné, protože svým výrazem „Já jsem to fakt tak nemyslel…“ (což je vždy doprovázeno natočením hlavy na stranu) nás dokáže hodně rychle odzbrojit. Nikdy nepohrdne pískací hračkou (čím ostřejší a nepříjemnější zvuk, tím lépe - k naší velké radosti ), se kterou si dokáže sám hrát neskutečně dlouho. Nejvíc samozřejmě miluje běhání po lese a na poli s kamarády, kde je jako neřízená střela….Je neuvěřitelně chytrý a hodně rychle se učí (alias: „za pamlsek bych udělal i stojku…“).

    Postupem času je zřejmé, že se z něj začíná profilovat silná psí osobnost.

 

Betíkova fotogalerie

 

Oficiální data